نان ترد مینی سبوس

نان ترد سبوس

نان ترد سبوس دار بازگشتی به اصل نان است که نان های سفید مصرف کنندگان را از آن اصل محروم کرده اند. وجود سبوس، نان را از نظر ارزش غذایی بسیار غنی نموده و فیبر بالای آن به سلامت انسان کمک می کند.

این نان به شکل سنتی و ترد پخته می شود و در نتیجه ماندگاری بالایی دارد. حالت و مزه نان سبوس دار به گونه ایست که با سلیقه غذایی ایرانیان سازگاری داشته و از انواع نان سفید سالم تر است. با توجه به ابعاد کوچک این نمونه از نان ترد، لقمه گرفتن آسان تر شده و مشکل خرد شدن نیز کاهش یافته است.

نان ترد جو

در بسیاری از کشورهای جهان نان های حاوی آرد جو با توجه به سلامتی، نشاط و انرژی بالای حاصل از مصرف آن در برنامه غذایی معمول قرار دارد. پخت این نان به صورت ترد که از روشهای سنتی به شمار می رود باعث ماندگاری بیشتر شده و آن را برای مصرف به عنوان میان وعده ای به تنهایی یا در کنار پنیر، ماست و … خوش خوراک تر می کند. با توجه به ابعاد کوچک این نمونه از نان ترد، لقمه گرفتن آسان تر شده و مشکل خرد شدن نیز کاهش یافته است.

نان ترد مینی جو
نان ترد مینی ممتاز

نان ترد ممتاز

نان در همه فرهنگ ها معنایی بیش از غذا دارد و احترام به آن در همه جا زیبا و پسندیده است. بردن نان بر سر سفره و در کنار خانواده غذا خوردن سنتی دیرینه است که سبک زندگی کنونی با آن هر روز بیگانه تر می شود.

گندم زار مفتخر است که با پخت نان های ترد به روش سنتی لذت غذا خوردن بر سر سفره در کنار عزیزان را دوباره زنده کند. خرسندیم که دانش روز و سنت قدیم را با هم به کار گرفته ایم تا نانی مطبوع و سالم را به شما عزیزان تقدیم کنیم. استفاده از سبزیجات معطر و خوش طعم در کنار زردچوبه در نان ترد ممتاز خاطره ای به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. با توجه به ابعاد کوچک این نمونه از نان ترد، لقمه گرفتن آسان تر شده و مشکل خرد شدن نیز کاهش یافته است.